T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Köy Veritabanı
Yer Adı
:
Eski Adı
:
İlçe Adı
:
İl Adı
:
Yer Türü
:
Koordinatlar
:
-
Nüfus
:
Bağlı Belediye
:
Hane Sayısı
:
Muhtar Adı
:
Muhtar Telefon
:
Kuruluş Tarihi
:
İle Uzaklık
:
İlçeye Uzaklık
:
Rakım
:
Eğim
:
Bitiş Tarihi
:
Yeni kod eklemek için kutucuklara kodu yazıp Kaydet butonuna basınız
ÇKS Kodlar
TKGM Kodlar

Yerleşim Yeri Tarihsel Kayıtlarının oluşturulması amacı ile yardım bölümündeki adımlardan faydalanabilirsiniz. Lütfen karşılaşılan herhangi bir sorun için aşağıda verilen irtibat bilgilerinden yararlanınız.


ayguniremguven@yandex.com
0312 287 33 60 /1221

Yardım bölümü için tıklayınız

Köy Veritabanı

Kayıt Olma ve Giriş İşlemleri

Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Coğrafi Bilgi Portalı’na üye olabilmek için öncelikle T.C Kimlik numarası girilmesi gerekmektedir.

Daha sonra “Giriş” butonuna basılmalı, “Şifre Oluştur” penceresinde şifre oluşturulmalı ve e-mail hesabı girilerek “Kaydet” butonuna basılmalıdır.

“Şifreniz başarıyla oluşturulmuştur” ibaresinden sonra sisteme T.C Kimlik numarası ve oluşturulan şifre ile giriş yapılabilir.

Giriş yapıldıktan sonra “Hesabım” butonu ile değişiklikler yapılabilir.

Hesabım penceresinde “Ad”, “Soyad”, “Sicil No”, “E-mail” veya “Şifre” değiştirilebilir. Bu değişiklikler yapıldıktan sonra “Değişiklikleri Kaydet” butonu ile güncellemeler sisteme kaydedilir.

Sistemden çıkış yapılıp tekrar girildiğinde yapılan değişiklikler görülebilir.

27 Şubat 2013 tarihli yazımız ile 81 İl Müdürlüğümüzden talep edilen kullanıcı listeleri doğrultusunda, mevcut kullanıcılar sistem dışı bırakılarak, illerimiz tarafından bilgileri eksiksiz gönderilen kullanıcılar sisteme dâhil edilmiştir. Bu aşamada bilgileri eksiksiz gönderilen kullanıcılarımızdan T.C kimlik numaraları ile sisteme tekrar üyelik oluşturmaları rica edilir.

Eksik bilgi gönderen ya da hiç bilgi göndermemiş illerimiz ve sistem üzerinde karşılaşılan problemler ile ilgili bilgi almak isteyen kullanıcılarımız için irtibat numarası ve mail adresi:

0312 287 33 60 /1221

ayguniremguven@yandex.com

Tarım istatistikleri, bitkisel üretim, hayvancılık, tarımsal alet ve makina ve tarımsal kurum istatistiklerini kapsamaktadır. Devam etmek için bir konu seçiniz.
İl:
İlçe:
Yerleşim Tipi:
Bağlı Köy:
Bağlı Belde:
Kod Olmayanlar Konumu Olmayanlar
Temel Katmanlar
Harita 1
Harita 2
Harita 3
Harita 4
Uydu 1
Uydu 2
Ulaştırma
Arazi
Topografik
İdari
Harita Galerisi
İsim:
Açıklama:
Saydamlık:
Renk:
Benim Katmanlarım